horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Skorpion ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Gwiazdozbiór Skorpiona chwilowo będzie w ciekawym układzie z Wenus co wpłynie na życie zawodowe. Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem.

Złym omenem może okazać się szklany przedmiot w mieszkaniu starego człowieka. Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Jeżeli niedawno gnębiły Cię różne przypadłości to teraz dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia .

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. Dla Skorpiona najbliższy czas to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać.

Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie słuszna. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Skorpionowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny czas na tego typu decyzje. ... więcej i więcej »

Byk Złym sygnałem okaże się stara książka w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Lew Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Wodnikowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem na zmiany. Skorpionowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uważaj by pić umiarkowane ilości wody, pamiętając że, płyny od czasu do czasu mają wpływ w znacznym stopniu na Twoje zachowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Skorpionowi niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wiele znaczącym znakiem stanie się roślina w ręku umundurowanego człowieka. Oczekuj niemiłej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Skorpion ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeśli sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

stopka