horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Skorpionowi niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy.

Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Skorpiona wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo mocy. W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość czasu przebywać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły finansowe.

Spróbuj tego tygodnia skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny bo wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Jeśli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Złym omenem okaże się pęk kluczy w szufladzie osoby, którą lubisz.

Masz dużą szansę odszukać pewien, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. Przyszły tydzień dla Skorpiona to zaczątek niepowtarzalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy i informacji. Plany będą dziać się w łagodnym czasie, jakby od lat miało to nastąpić.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena przyjaciół jest właściwa. Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a dojrzyj teraźniejszość, oraz podtrzymuj koneksje, bo niedługo mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym okresie postaraj się więcej godzin przesiadywać z dzieckiem. W głowie Byka pojawią się nowe pomysły finansowe. Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W zbliżającym się tygodniu próbuj dużą ilość czasu spędzać w pracy. W myślach Bliźniąt pojawią się nowe idee zarobkowe. Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego idź na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo zrozumieć należy zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 32. ... więcej i więcej »

Panna Nawet jeśli niedawno trapiły Ciebie różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy tydzień w firmie Wagi, okaże się okresem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Merkurego będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące oferty zawodowe. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany element do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie. Skorpion ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Strzelec Pewna osoba w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Znajoma koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić tej więzi pomóż tej osobie. Za parę dni odbędzie się umysłowa wędrówka, na której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Ryby Spotęgowane działanie na Rybę planety Mars oraz Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Pluton, który zazwyczaj dostarcza szczęście Rybie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w sobotę szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Gwiazdy mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. Niedługo narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dokładnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Skorpiona wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Skorpion ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Gwiazdozbiór Skorpiona chwilowo będzie w ciekawym układzie z Wenus co wpłynie na życie zawodowe. Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Znaki na niebie oznajmiają, że Skorpionowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku. Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę w góry. W piątek w południe szczęście nie będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym dniu. ...
więcej i więcej »

stopka