horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 grudnia 2018 do dnia 16 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Przychodzi czas, by rozpocząć wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Najbliższy tydzień w pracy Skorpiona, okaże się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dobrze przeanalizować .Tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwikłać wszystkie formalności.

Zapamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli myślisz o stałym związku, aktualnie jest to znakomity okres na tego typu decyzje. Pluton, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Skorpionowi, w nadchodzącym okresie nie będzie tak szczodry, przygotuj się na duże niepowodzenie.

Skorpionowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 11.

Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Możesz spodziewać się zawodowej przygody ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od innych przykrości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja opinia niektórych osób będzie fałszywa. Dla Barana nadchodzący czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Byk Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na szybką wędrówkę nad wodę. Plany będą dziać się w powolnym tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Najlepsza liczba na ten tydzień to 21. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Poczujesz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Lew W czwartek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany na ten czas. Jeżeli myślisz o nowej pracy, to właśnie jest to doskonały etap na takowe działania. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Niedobrym sygnałem może być roślina na zdjęciu u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Waga Pozycja centralna Neptuna w znaku Wagi która niedawno się wydarzyła już wkrótce wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Jeśli sami się gubimy nie oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Skorpion Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor biały, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Najbliższy czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Urana będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Zanotuj sobie aby do czwartku wykonać wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci smutki, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Spróbuj tego tygodnia skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Pamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor niebieski, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie będą miały szansę na odnalezienie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli sami się nie szanujemy oczekujmy od znajomych pomocy. Sobota to odpowiedni okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Czeka na Skorpiona teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko pojąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. nadchodzącym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty podróży. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka osób będzie niepoprawna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania. Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na poznanie partnera na całe życie. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Urana że spełnienie postanowień okaże się bardzo utrudnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pluton pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. W środę nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. nadchodzącym tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne oferty podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Skorpion przekona się, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Przyszły tydzień dla Skorpiona to początek nowego etapu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz doświadczeń. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać własne uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

stopka