horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania. Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na poznanie partnera na całe życie. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Urana że spełnienie postanowień okaże się bardzo utrudnione.

We wtorek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania w tym dniu. Jowisz, który systematycznie przynosi powodzenie Skorpionowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy spore niepowodzenie. Wiarygodna postać w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić znajomości odmów tej osobie.

W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wola zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. Zmiany będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od lat na to czekały. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona pojawią się nowe koncepcje finansowe.

Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przekonasz się, iż przez wsparcie układu planet nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Dopilnuj by pić inne ilości wody, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu oddziaływują niematerialnie na Twoją aurę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedobrym omenem okaże się pęk kluczy w torbie osoby, której nie lubisz. Skorpionowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Nadszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pewna kobieta w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć tej przyjaźni pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Przychodzi czas, by rozpocząć wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Najbliższy tydzień w pracy Skorpiona, okaże się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dobrze przeanalizować .Tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie podzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Uczysz się tak długo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

stopka