horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 listopada 2018 do dnia 2 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Nadszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pewna kobieta w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć tej przyjaźni pomóż tej osobie.

Doświadczysz, iż przez wsparcie rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie własne nastawienie, ale też relacje z bliskimi. Zakończ analizować dawne zdarzenia, natomiast zauważ teraźniejszość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być użyteczne.

Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny termin na rekreację. Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od lat na to czekały.

Wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka osób będzie słuszna. Zmieniasz się tak długo, że inni nie mogą cię zrozumieć. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wola zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Masz minimalną szansę znaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej układanki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Przychodzi dzień, by zacząć inaczej wyrażać własne uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Choćby niedawno dosięgły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Rak Spotka Raka teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno poniedziałek. Pozytywnym sygnałem stanie się element biżuterii w ręku osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Waga Jowisz w kompozycji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Waga ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion W środę rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany o tej porze. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać w domu. W umyśle Skorpiona narodzą się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Strzelec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje podróży. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej znajomości odmów jej. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem od dawna zapowiadanych roszad. Koziorożec ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Wodnik Egzaltacja Saturna w znaku Wodnika która niedawno się wydarzyła już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 58. Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już teraz da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wiarygodna koleżanka w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości odmów jej. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czerwony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. W najbliższym czasie będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion przekona się, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę na czas ukończyć swojecele. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania. Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na poznanie partnera na całe życie. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Urana że spełnienie postanowień okaże się bardzo utrudnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się okresie nie jest wskazane wykonywanie dużych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. Doświadczysz, iż przez pomoc układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

stopka