horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Nie siedź całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę do lasu. Saturn w zestawieniu z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. W środę ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Wenus sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Samotne osoby spod znaku Skorpiona w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. Zmiany będą przebiegać w spodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem szybkiego rozwoju. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Ten tydzień dla Skorpiona to początek niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości lub informacji.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Skorpionowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Skorpion doświadczy, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas ukończyć wszystkie cele. W niedzielę wieczorem szczęście będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje plany w tym dniu. Zapamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie oczekuj ciekawej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Wkrótce przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Byk Byk ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Na weekend spróbuj uczciwie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niedługo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Niedługo zaistnieje w Tobie wizja spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na nowe wyznania. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący czas w pracy Lwa, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy tydzień okaże się dla Lwa bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Nie oczekuj towarzyskiej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor zielony, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Skończ wspominać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj układy, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się umiejętnie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Skorpionowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się umiejętnie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor niebieski, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. Koziorożec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w piątek chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. W czwartek wieczorem Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Ryby Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić więzi odmów jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy tydzień stanie się dla Skorpiona wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie istotne kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje wnętrze, lecz także relacje z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny bo wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. W najbliższym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek możliwe są ciekawe oferty podróży. Zaprzestań wspominać to co było, a doceń to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo niedługo mogą się przydać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wenus, który często przynosi dobrą passę Skorpionowi, w najbliższym okresie nie będzie tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie. Przyszedł czas, żeby rozpocząć inaczej wyrażać własne uczucia. Pozostali postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W najbliższych dniach postaraj się sprawiedliwie dzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. ...
więcej i więcej »

stopka