horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 października 2018 do dnia 14 października 2018

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Niedługo będzie miała miejsce fizyczna podróż, na której dowiesz się, że Twoja ocena osób będzie nieprawdziwa. Przygotuj się starannie do weekendu, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na spacer. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza najbliższy tydzień, da Skorpionowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Marsa masz szansę na czas ukończyć swoje projekty.

Gwiazdozbiór Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować wolny okres na rekreację. Zanotuj sobie by do niedzieli pozałatwiać wszelkie ważne kwestie. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie.

Tydzień sprzyja wyjazdom oraz małym modyfikacjom zamiarów. Wiele znaczącym znakiem może być pęk kluczy na zdjęciu u przyjaciela. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

W sobotę rano szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem z dawna spodziewanych roszad.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Na weekend naucz się sprawiedliwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo odbędzie się ważna wyprawa, na której pojmiesz, że Twoja opinia ludzi będzie słuszna. Dla Byka najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Zaprzestań roztrząsać dawne zdarzenia, natomiast dojrzyj teraźniejszość, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo pojąć powinno się zaangażować uczucia. ... więcej i więcej »

Lew Jeśli marzysz o kupnie domu, to właśnie jest to doskonały okres na takowe decyzje. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj teraz uwagę na jabłka, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Panna W tym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Waga Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na orzechy włoskie, te owoce mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Już niedługo wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika nadal będzie w ciekawym układzie z Wenus co wpłynie na życie bliskich. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Pewna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz stracić tej przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Skorpionowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w miłości, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Pozycja centralna Wenus w znaku Skorpiona która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć słabym działaniem. Dla Skorpiona najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Piątek to dobry okres do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz obecnie możliwość podreperować nie jedynie własne wnętrze, ale także relacje z rodziną. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Skorpiona bardzo aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W weekend spróbuj rozmyślnie dzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. ...
więcej i więcej »

stopka