horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Sobota to dobry okres do indywidualnych spacerów w czasie których możesz spotkać ukochanego. Mars, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak dobry, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej wyrażać swoje myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Oczekuj niemiłej niespodzianki od gościa z zagranicy. Ten tydzień dla Skorpiona to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. Dlatego, że sami się gubimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości.

Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wiarygodna postać w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów jej.

Merkury w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Doświadczysz, iż przez pomoc kolegów nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością wtorek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz jedyną szansę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz również relacje z rodziną. Masz nikłą szansę odnaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do ciekawej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Byk W poniedziałek wieczorem szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Zmiany będą przebiegać w szybkim tempie, jakby od lat do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj trudnej wizyty znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Ważnym omenem może okazać się element biżuterii w kieszeni znajomego. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe wyznania. Wenus, który częstokroć przynosi pomyślność Lwu, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 11. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie na pewno piątek. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Skorpion Pij rozsądne ilości mleka, wbrew pozorom płyny zasadniczo mają wpływ w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem dawno spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Wiele znaczącym omenem może okazać się szklanka wina w dłoni osoby, którą lubisz. Zwróć uwagę by pić nieco więcej piwa, pamiętaj że, płyny czasami wpływają bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Koziorożca narodzą się świeże pomysły finansowe. Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Saturn w zestawieniu wraz z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Ryby W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Skończ przywoływać przeszłość, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz obecnie perspektywę podreperować nie jedynie własne samopoczucie, lecz też relacje z bliskimi. tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się niedługo awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje podróży. W piątek rano Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną dawno spodziewanych roszad. W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce duchowa wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia niektórych osób jest słuszna. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może środa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W środę w południe szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Poczujesz, że przez wsparcie najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Zapamiętaj aby do soboty zakończyć wszelkie istotne rzeczy. Opatrzność być może wkrótce zrekompensuje Tobie straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. W przyszłym okresie nie zalecane jest wykonywanie dużych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na rekreację. ...
więcej i więcej »

stopka