horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 16 kwietnia 2018 do dnia 22 kwietnia 2018

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci , ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Dla Skorpiona nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Skorpion ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały.

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Skorpion przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Skorpionowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Masz teraz sposobność podreperować nie tylko swoje wnętrze, lecz również znajomości z rodziną.

Masz dużą nadzieję odnaleźć jeden, pasujący kawałek do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody.

Dopilnuj by pić rozsądne ilości soków, pamiętaj że, napoje w pewnym stopniu mają wpływ bezpośrednio na Twoje samopoczucie. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny bo dużo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Pozytywnym omenem stanie się szklany przedmiot na zdjęciu u dziecka.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wenus nie pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Masz małą szansę znaleźć jeden, pasujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Byk Masz małą nadzieję zobaczyć jeden, brakujący element do delikatnej mandali którą stanowi twoje życie. Staranność i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie początkiem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozytywnym znakiem będzie portfel w samochodzie znajomego. Za parę dni będzie miała miejsce ważna podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka ludzi jest fałszywa. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Ważna osoba w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna kobieta w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości pomóż jej. Doświadczysz, że przez wsparcie układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Panna Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Konstelacja Panny chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy zawodowe. ... więcej i więcej »

Waga Niedobrym sygnałem będzie roślina na stole u starego człowieka. Zmiana położenia Marsa w znaku Wagi która niedawno się wydarzyła już za kilka dni da się odczuć negatywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Skorpion W weekend naucz się uczciwie dzielić swój wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Strzelec Pamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś ostatnim czasy. Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na długie lata. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na sprawach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz właśnie szansę uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, ale również układy z bliskimi. We wtorek w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Ryby W niedzielę rano układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania w tym czasie. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na grejpfruty, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona nie zostaną na początku tygodnia zauważone, co może być źródłem od dawna zapowiadanych roszad. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Złym omenem stanie się zagubiony przedmiot w dłoni osoby, którą lubisz. Przyszły tydzień dla Skorpiona to start unikalnego rozdziału, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz informacji. Nadchodzi czas, żeby rozpocząć inaczej wyrażać swoje przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Skorpion ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Pewna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej pomóż jej. Dopilnuj by pić umiarkowane ilości piwa, to zadziwiające, ale napoje czasami działają niematerialnie na Twoją aurę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przekonasz się, iż dzięki wsparciu koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Zakończ roztrząsać przeszłość, a dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, gdyż niebawem mogą być przydatne. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to początek niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i informacji. ...
więcej i więcej »

stopka