horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 marca 2018 do dnia 18 marca 2018

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Już niedługo narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Plany będą działy się w łagodnym czasie, tak jakby od lat na to czekały. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Skorpiona pojawią się świeże koncepcje finansowe.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca nadchodzący tydzień, przyniesie Skorpionowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Najbliższy tydzień w pracy Skorpiona, okaże się porą podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć.Tydzień będzie dla Skorpiona bardzo aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Jeśli sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych szacunku.

Zapamiętaj by do soboty wykonać wszelkie ważne formalności. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, jakie doznałeś ostatnim czasy. O ile marzysz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały okres na wiążące decyzje. W niedzielę wieczorem Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany w tym dniu.

Już niedługo pojawi się w Tobie wola zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zmian. Nie siedź godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wycieczkę nad wodę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć należy zdecydować się na uczucia. Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i sumienność ludzi spod znaku Byka nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem dawno oczekiwanych zmian. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo ogarnąć powinno się zdecydować się na emocje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć zrozumieć należy oddalić dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Rak Doświadczysz, że przez wsparcie kolegów nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Urana że spełnienie postanowień okaże się przyspieszone. ... więcej i więcej »

Panna W zbliżającym się tygodniu staraj się dużo więcej godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Panny pojawią się świeże koncepcje finansowe. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się towarzyskiej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpion ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Niebawem odbędzie się fizyczna wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób będzie projekcją. ... więcej i więcej »

Strzelec Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka ludzi jest niepoprawna. Wenus, który często przynosi szczęście Strzelcowi, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Koziorożcowi umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce pomaga w załatwianiu spraw osobistych. Wiarygodna postać w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zanotuj sobie by do niedzieli załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Znaki na niebie pokazują, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu majątku. Skorpionowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Skorpiona ten tydzień to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie bardzo utrudnione. W środę nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz właśnie perspektywę poprawić nie tylko własne nastawienie, ale także kontakty z rodziną. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Poczujesz, iż przez pomoc koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się tygodniu staraj się więcej godzin przebywać na siłowni. W myślach Skorpiona pojawią się świeże idee zarobkowe. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się nieco utrudnione. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

stopka