horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 lutego 2018 do dnia 18 lutego 2018

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Spodziewaj się niemiłej zmiany ze strony znajomego z zagranicy. Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Najbliższy tydzień w pracy Skorpiona, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór skrupulatnie. Najbliższy czas stanie się dla Skorpiona bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozwikłać wszystkie sprawy.

Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Ważnym sygnałem okaże się zagubiony przedmiot w szufladzie dziecka. Single spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe.

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji.

Masz teraz perspektywę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także kontakty z rodziną. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 9. W zbliżającym się tygodniu postaraj się większość godzin przebywać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się świeże pomysły finansowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na ananasy, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Masz małą szansę znaleźć jeden, pasujący kawałek do pięknej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Byk Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę po parku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wenus, który często przynosi dobrą passę Bliźniętom, w nadchodzącym okresie nie będzie tak hojny, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie piątek. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno piątek. Pluton, który systematycznie dostarcza pomyślność Lwu, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Panna Tydzień w firmie Panny, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Jowisza zdoła rozwiązać wszystkie formalności. okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje spotkania. ... więcej i więcej »

Waga Konstelacja Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Słońce ułoży się w takim położeniu względem Neptuna że wykonanie postanowień będzie bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Skorpion Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo pojąć powinno się zaangażować emocje. Masz sporą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący element do ciekawej mandali którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Nadchodzący tydzień dla Strzelca to początek niepowtarzalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz pewną szansę odnaleźć istotny, poszukiwany element do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Zastanawiasz się tak szybko, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Wodnikowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Dla Ryby najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Jowisz w kompozycji z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Zaprzestań przywoływać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj układy, ponieważ niebawem mogą być przydatne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W bieżącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie dużych przedsięwzięć, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się okresie staraj się dużo więcej czasu spędzać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się świeże idee finansowe. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wzajemne wpływanie na siebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Nie oczekuj zawodowej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Czeka na Skorpiona głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

stopka