horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 stycznia 2018 do dnia 14 stycznia 2018

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem na zmiany. Skorpionowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uważaj by pić umiarkowane ilości wody, pamiętając że, płyny od czasu do czasu mają wpływ w znacznym stopniu na Twoje zachowanie.

Masz teraz szansę wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale również układy z przyjaciółmi. Jowisz w zestawieniu z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Marsa że wykonanie zamiarów okaże się bardzo utrudnione.

Zakończ wspominać dawne zdarzenia, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Skorpion ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych z uczuciami. Musisz być uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na jabłka, ponieważ mogą pozbawić Cię mocy. Najbliższy czas w firmie Skorpiona, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Skorpiona wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Wkrótce zaistnieje w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe przygody.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 8. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się miłej wizyty gościa z zagranicy. Nadszedł czas, by zacząć inaczej wyrażać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiany będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Rak W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. Rakowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Lew Przekonasz się, że przez pomoc układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, które doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Ważnym sygnałem stanie się odblask światła w dłoni przyjaciela. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Panny pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Waga W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu spędzać na ćwiczeniach. W myślach Wagi narodzą się świeże idee finansowe. Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać swoje myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Skorpion Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie czwartek. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Ponieważ sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. Wzajemne działanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się dobrze na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną do kina. Wodnikowi wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Już wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja ocena ludzi jest niepoprawna. O ile marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to wspaniały etap na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ten tydzień dla Skorpiona to początek niepowtarzalnego okresu, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z mądrości lub informacji. W najbliższym czasie czeka Cię umysłowa wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena przyjaciół będzie niepoprawna. Masz małą nadzieję znaleźć istotny, poszukiwany element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w sobotę szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Skorpiona nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Znaki na niebie oznajmiają, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Skorpion ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Gwiazdozbiór Skorpiona chwilowo będzie w ciekawym układzie z Wenus co wpłynie na życie zawodowe. Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

stopka