horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 grudnia 2017 do dnia 10 grudnia 2017

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Niedobrym omenem okaże się pęk kluczy w torbie osoby, której nie lubisz. Skorpionowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

Zanotuj sobie aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś w ostatnim czasie. Nie przesiaduj wiecznie przed telewizorem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w góry. Zaprzestań roztrząsać dawne dzieje, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, oraz podtrzymuj koneksje, ponieważ wkrótce mogą się przydać.

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. W weekend naucz się sprawiedliwie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Marsa że zrealizowanie planów okaże się bardzo przyspieszone.

Rozmyślasz się tak szybko, że inni nie umieją ci pomóc. Skorpion ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć głośno wyrażać swoje emocje. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w hazardzie, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną dawno oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Jowisz, który przeważnie dostarcza szczęście Rakowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 72. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że wykonanie zamiarów okaże się nieznacznie przyspieszone. Najbliższy tydzień w pracy Lwa, okaże się porą podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Nie oczekuj ciekawej wizyty znajomego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Materialnie nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz ostrożnym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz nikłą szansę zobaczyć pojedynczy, pasujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą jest twoje życie. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje podróży. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na jabłka, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, toteż zwróć uwagę na ananasy, ponieważ mogą pozbawić Cię mocy. Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Urana że spełnienie planów będzie nieznacznie utrudnione. Poczujesz, iż przez wsparcie najbliższych nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie prawdopodobnie piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wiarygodna koleżanka w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości odmów jej. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czerwony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. W najbliższym czasie będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Czeka na Skorpiona teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko pojąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. nadchodzącym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty podróży. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka osób będzie niepoprawna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania. Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na poznanie partnera na całe życie. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Urana że spełnienie postanowień okaże się bardzo utrudnione. ...
więcej i więcej »

stopka