horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. Znaki na niebie pokazują, że Rybie teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku.

Wydarzenia będą dziać się w łagodnym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na grejpfruty, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Merkury w kombinacji z Wenusem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa.

Wenus, który częstokroć przynosi szczęście Rybie, w zbliżającym się czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię duże rozczarowanie. Pij mniej wody, pamiętaj że, napoje w pewnym stopniu wpływają niematerialnie na Twój organizm. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas ukończyć wszystkie cele.

W sobotę w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania o tej porze. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno czwartek. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć głośno wyrażać własne uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Już niedługo narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Przyszły tydzień dla Ryby to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. okresie, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego idź na krótką wędrówkę nad wodę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Oczekuj niemiłej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nie siedź godzinami przed telewizorem, zamiast tego idź na długą wędrówkę w góry. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym czasie pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli myślisz o nowej pracy, to jest na to idealny etap na wiążące wyzwania. ...
więcej i więcej »

stopka