horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wodnika

W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. Słońce ułoży się w takim położeniu względem Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione.

Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Jeżeli myślisz o nowej pracy, to jest na to wspaniały okres na tego typu postanowienia. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem mają szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

Najbliższy czas w firmie Ryby, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Merkurego będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych pomocy. Dopilnuj by pić umiarkowane ilości mleka, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ bezpośrednio na Twój spokój wewnętrzny.

Działasz tak długo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Waga W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo pojawi się w twojej głowie wola zmian i tym razem mają szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Zmieniasz się tak długo, że znajomi nie umieją cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny etap na wiążące postanowienia. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na zachowanie, toteż zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na czereśnie, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W środę po południu Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten dzień. W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętaj że, napoje zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże idee finansowe. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zmian. ...
więcej i więcej »

stopka