horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wodnika

W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. Staraj się pić więcej mleka, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu działają niematerialnie na Twoją aurę.

Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie z pewnością wtorek. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, da Rybie wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Ryby doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę na czas ukończyć wszystkie projekty. Masz nikłą szansę odnaleźć istotny, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mandali którą jest twój własny świat.

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje wnętrze, ale także kontakty z rodziną. Dla Ryby ten tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać.

Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Gwiazdy oznajmiają, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie dobrego imienia. Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie znaczące kwestie. Los przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś w poprzednim tygodniu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ryby mają pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz właśnie szansę podreperować nie jedynie własne wnętrze, lecz także więzi z bliskimi. Konstelacja Ryby chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie bliskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. Merkury w kombinacji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Rybie nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się niedługo awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Ci trudy, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Już niedługo wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. W zbliżającym się tygodniu nie zalecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na rekreację. ...
więcej i więcej »

stopka