horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać swoje myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy.

Słońce ułoży się w takim układzie do Merkurego że spełnienie postanowień będzie mocno ułatwione. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwróć teraz uwagę na czereśnie, one mogą zapewnić ci sporo mocy. Jowisz, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym okresie nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię spore rozgoryczenie.

Ryby mają zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na aktywną wędrówkę po parku. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie dawnych znajomych.

Egzaltacja Saturna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Neptun sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważnym sygnałem może być portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Niedługo narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takowe decyzje. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Pij inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 33. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom planów. Znajoma persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Ryby Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dopilnuj by pić nieco więcej wody, pamiętaj że, napoje zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twoje ciało. Osoby nie będące w związku spod znaku Ryby w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Przestań analizować minione czasy, a zauważ przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, ponieważ lada dzień mogą się przydać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. Słońce ustawi się w takim położeniu do Marsa że wykonanie postanowień może okazać się nieznacznie ułatwione. Masz teraz perspektywę wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz też znajomości z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Mars, który częstokroć przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Uczysz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Czeka na Rybę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko zrozumieć należy odrzucić emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym okresie nie polecane jest wykonywanie trudnych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na podróże. Ten tydzień dla Ryby to zaczątek niepowtarzalnego etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości i informacji. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

stopka