horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy.

Samotne osoby spod znaku Ryby w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. Znaki na niebie oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 56.

Masz sporą szansę znaleźć pewien, brakujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoja rodzina. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie zamiarów może okazać się nieznacznie opóźnione. Dla Ryby najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać.

W zbliżającym się tygodniu staraj się więcej czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. Doświadczysz, że przez pomoc kolegów nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Już niedługo wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pij nieco więcej soków, pamiętaj że, napoje czasami mają wpływ znacząco na Twoją aurę. Przestań przywoływać dawne zdarzenia, natomiast zauważ przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, ponieważ lada dzień mogą się przydać. Pluton, który zazwyczaj dostarcza powodzenie Rybie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak dobry, przygotuj się na wielkie niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie siedź całymi dniami przed komputerem, lepiej wybierz się na aktywną przechadzkę nad wodę. Dlatego, że sami się cenimy oczekujmy od pozostałych szacunku. Masz małą szansę odnaleźć pewien, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uczysz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Tydzień nie sprzyja zakupom i niespodziewanym zmianom celów. Wspólne oddziaływanie na Rybę planety Mars i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Piątek to dobry termin do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem mają szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Jowisz, który przeważnie dostarcza powodzenie Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak hojny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

stopka