horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Słońce ustawi się w takim układzie do Merkurego że spełnienie planów może okazać się opóźnione. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi.

Konstelacja Ryby chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. W środę po południu Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania o tej porze. Ten tydzień dla Ryby to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz doświadczeń.

Już wkrótce czeka Cię długa podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób jest fałszywa. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. Zanotuj sobie by do czwartku zrealizować wszelkie istotne formalności. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach .

Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom planów. W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość godzin przesiadywać w pracy. W umyśle Ryby narodzą się nowe idee finansowe. Wiele znaczącym sygnałem stanie się stara książka na stole u umundurowanego człowieka.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Księżyc nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Na weekend postaraj się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zbliżający się tydzień, przyniesie Bykowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Masz sporą nadzieję odszukać ważny, poszukiwany kawałek do delikatnej mandali którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. W poniedziałek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak Rozmyślasz się tak długo, że znajomi nie umieją ci pomóc. Na weekend naucz się rozsądnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Lew Doświadczysz, że przez wsparcie kolegów nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że spełnienie zamiarów może okazać się mocno opóźnione. ... więcej i więcej »

Panna Masz minimalną szansę znaleźć pojedynczy, brakujący element do delikatnej mandali którą stanowi twoje życie. Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z innego miasta. ... więcej i więcej »

Waga Słońce ułoży się w takim układzie do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieco ułatwione. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 1 0. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem okaże się pęk kluczy w kieszeni znajomego. Zanotuj sobie aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Opatrzność być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Strzelec Saturn w kombinacji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, lepiej idź na aktywną przechadzkę do lasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Staranność i sumienność osób spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. W najbliższych dniach postaraj się uczciwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wola przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe wyzwania. Plany będą działy się w szybkim tempie, jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się bardzo opóźnione. Rybie niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Mars, który przeważnie dostarcza szczęście Rybie, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie spore rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 27. Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym modyfikacjom planów. W czwartek wieczorem szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany o tej porze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Możesz spodziewać się trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na krótką przechadzkę nad wodę. W najbliższym okresie, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wycieczki. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spodziewaj się trudnej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz teraz szansę poprawić nie jedynie własne nastawienie, lecz też układy z bliskimi. ...
więcej i więcej »

stopka