horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wagi

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty.

O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Ryby zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być początkiem dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Konstelacja Ryby nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na życie zawodowe.

Tydzień sprzyja zakupom i ostrożnym zmianom zamiarów. nadchodzącym tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz niebawem awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty wyjazdu. Nadchodzący czas w pracy Ryby, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy czas będzie dla Ryby bardzo aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie formalności.

Ten tydzień dla Ryby to start nowego rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Jeśli myślisz o własnej firmie, aktualnie jest to idealny okres na takie postanowienia. Choćby w ostatnich dniach gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, lepiej udaj się na szybką wędrówkę w teren. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie wtorek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin przebywać w pracy. W głowie Ryby pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na szybką wycieczkę w góry. O ile marzysz o stałym związku, obecnie jest to znakomity czas na takowe działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rybie, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dopilnuj by pić rozsądne ilości herbaty, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu działają mocno na Twój organizm. Spotka Rybę teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy zaangażować uczucia. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne zagadnienia. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

stopka