horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wagi

Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W nadchodzącym tygodniu staraj się większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Ryby narodzą się świeże koncepcje zarobkowe.

Pij choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje samopoczucie. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 1. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru.

Ten tydzień dla Ryby to zaczątek nowego okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub informacji. Zmiany będą działy się w powolnym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. W najbliższym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje zawodowe.

Wkrótce przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem mają możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Ryby mają na początku tego tygodnia obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Wzajemne oddziaływanie na Rybę planety Mars oraz Pluton oznacza zwiększone szansę na porażkę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Waga W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne drobiazgi które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Masz teraz perspektywę poprawić nie tylko swoje wnętrze, lecz także układy z bliskimi. Oczekuje na Rybę głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Najbliższy czas w firmie Ryby, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień stanie się dla Ryby wysoce aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W przyszłym tygodniu odbędzie się ważna wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia przyjaciół będzie nieprawdziwa. Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Cię nieciekawe choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz dużą szansę znaleźć pewien, poszukiwany kawałek do ciekawej konstrukcji którą stanowi twój własny świat. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 62. Masz obecnie możliwość poprawić nie tylko swoje samopoczucie, ale także relacje z bliskimi. ...
więcej i więcej »

stopka