horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wagi

Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. Możesz spodziewać się niespodziewanej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu.

W zbliżającym się okresie nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. Pij nieco więcej piwa, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu oddziaływują niematerialnie na Twoje zachowanie. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Dla Ryby ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Jeśli marzysz o własnej firmie, aktualnie jest na to doskonały moment na tego typu decyzje. Jeżeli sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia.

Autorytatywna postać w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć tej relacji towrzyskiej odmów jej. Masz pewną nadzieję zobaczyć jeden, brakujący element do skomplikowanej układanki którą jest twoja rodzina. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn w kompozycji z Plutonem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Dzięki odpowiedniemu układowi Saturna nadchodzący tydzień, da Rybie dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą przyjaciół nie mają rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 99. Ryby mają na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to właśnie jest na to doskonały moment na wiążące decyzje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Osoby nie będące w związku spod znaku Ryby w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na całe życie. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Przychodzi okres, żeby rozpocząć pokazywać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 8. W nadchodzącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na sport. ...
więcej i więcej »

stopka