horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wagi

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Złym sygnałem może okazać się element biżuterii w mieszkaniu osoby, której nie lubisz.

Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną za miasto. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i małym zmianom planów.

Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie piątek. Spotęgowane działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 4 0.

Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Zapamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Pozycja centralna Neptuna w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym wpływem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważnym sygnałem może być portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Niedługo narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takowe decyzje. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Pij inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 33. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom planów. Znajoma persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Ryby Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz niepowtarzalną szansę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz też więzi z przyjaciółmi. W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się przyczyną dawno spodziewanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

tygodniu, staniesz się twardszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są interesujące oferty wycieczki. Nadchodzący czas w pracy Ryby, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy tydzień stanie się dla Ryby wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Ryby mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ryby mają w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem straconym. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z pewnością środa. Nadszedł dzień, żeby rozpocząć inaczej wyrażać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

stopka