horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Wagi

W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Ryby mają na początku tego tygodnia obserwować starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych.

Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Rybie nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Ryby mają tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały.

Materialnie ten tydzień będzie okresem na zmiany. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Na weekend spróbuj rozmyślnie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji.

Masz właśnie możliwość poprawić nie tylko swoje nastawienie, lecz również układy z rodziną. W czwartek rano Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania na ten dzień. Uważaj by pić nieco więcej alkoholu, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staraj się pić więcej wina, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu wpływają mocno na Twoją aurę. Plany będą przebiegać w łagodnym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne formalności. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 8. Ryby mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Skończ roztrząsać przeszłość, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o przyjaźnie, ponieważ lada dzień mogą być przydatne. Masz obecnie szansę uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, lecz również kontakty z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem dawno oczekiwanych roszad. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Nie oczekuj niemiłej wizyty znajomego z innego miasta. ...
więcej i więcej »

stopka