horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. Gwiazdozbiór Ryby chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie zawodowe.

Pozycja centralna Saturna w znaku Ryby która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. Poczujesz, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina.

Przestań rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o stosunki towarzyskie, bo już za parę dni mogą być przydatne. Zanotuj sobie by do piątku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały.

Nie oczekuj miłej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Działasz tak długo, że inni nie umieją cię zrozumieć. Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się utrudnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ryby mają w tym tygodniu obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Merkury w kompozycji z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Pewna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć tej relacji towrzyskiej odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli marzysz o własnym biznesie, to właśnie jest na to znakomity czas na takie wyzwania. Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pij nieco mniej soków, pamiętając że, napoje zasadniczo działają mocno na Twój organizm. We wtorek rano układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor fioletowy, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Księżyc znajdzie się w takim układzie do Neptuna że spełnienie zamiarów okaże się bardzo opóźnione. Masz właśnie sposobność poprawić nie jedynie własne nastawienie, lecz także układy z rodziną. Tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Ryby wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka