horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Strzelca

zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Masz minimalną szansę zobaczyć pewien, brakujący element do pięknej układanki którą jest twoje życie.

Oczekuje na Rybę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Uważaj by pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ mocno na Twoją aurę. Już wkrótce odbędzie się ważna wyprawa, podczas której pojmiesz, iż Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa.

O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i ostrożnym modyfikacjom planów. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania które zostawia na później codziennie, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu.

Masz właśnie szansę podreperować nie tylko własne wnętrze, lecz też układy z przyjaciółmi. Autorytatywna osoba w niedługim czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć przyjaźni pomóż jej. Jowisz w układzie z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Waga W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pozytywnym sygnałem może okazać się element biżuterii w samochodzie przyjaciółki. Pamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci smutki, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 14. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie czeka Cię ważna wyprawa, na której zrozumiesz, że Twoja krytyka przyjaciół jest niesprawiedliwa. Słońce znajdzie się w takim układzie do Saturna że spełnienie planów okaże się ułatwione. Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Doświadczysz, że przez pomoc rodziców nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Masz nikłą szansę znaleźć ważny, brakujący element do ciekawej układanki którą stanowi twoja praca. Sobota to odpowiedni termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na mandarynki, te owoce mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Poczujesz, iż dzięki wsparciu najbliższych nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Dzięki odpowiedniemu układowi Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Rybie długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, iż z pomocą rodziny nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

stopka