horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. Dopilnuj by pić mniej mleka, wbrew pozorom napoje zasadniczo działają mocno na Twój organizm.

W najbliższym tygodniu, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty wyjazdu. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Skończ roztrząsać dawne zdarzenia, natomiast doceń teraźniejszość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo niedługo mogą być użyteczne.

Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje samopoczucie, lecz również kontakty z bliskimi. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać w domu. W umyśle Ryby narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. Nadszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać swoje uczucia. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Pamiętaj by do niedzieli zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Finansowo nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Ryby mają w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Ryby pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. Doświadczysz, że przez pomoc przyjaciół nie mają spraw niemożliwych do spełnienia. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Konstelacja Ryby chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na życie codzienne. Niebawem będzie miała miejsce krótka wyprawa, na której dowiesz się, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Ryby pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Już wkrótce będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, dzięki której pojmiesz, iż Twoja opinia niektórych osób jest słuszna. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie oczekuj niemiłej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Sobota to właściwy termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ...
więcej i więcej »

stopka