horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to idealny etap na wiążące decyzje. Dla Ryby najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Słońce ustawi się w takim położeniu do Urana że wykonanie postanowień okaże się bardzo opóźnione. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola przemian i tym razem mają szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor pomarańczowy, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru.

Piątek to odpowiedni okres do samotnych spacerów w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. O Rybie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Egzaltacja Marsa w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem.

Nadchodzący czas w pracy Ryby, okaże się czasem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważnym sygnałem może być portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Niedługo narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takowe decyzje. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Pij inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 33. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom planów. Znajoma persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Ryby Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje wycieczki. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, da Rybie wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Ryby poczuje, że z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Plany będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Piątek to właściwy termin do samotnych wypraw podczas których możesz odpocząć. Doświadczysz, że przez wsparcie przyjaciół nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w sobotę wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Neptun pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Wkrótce przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Oczekuj towarzyskiej przygody ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

stopka