horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w zestawieniu z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna.

Wolne kobiety spod znaku Ryby w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. We wtorek rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń.

Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie z pewnością poniedziałek. Uczuciowo najbliższe dni będą okresem dużych szans. Mars, który częstokroć przynosi pomyślność Rybie, w zbliżającym się okresie nie będzie tak hojny, przygotuj się na spore rozczarowanie.

Ten tydzień dla Ryby to start nowego etapu, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Egzaltacja Marsa w znaku Ryby która niedawno miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Mars, który częstokroć dostarcza szczęście Rybie, w zbliżającym się czasie nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Księżyc ułoży się w takim układzie względem Wenus że spełnienie planów może okazać się nieco ułatwione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena ludzi będzie projekcją. Konstelacja Ryby nadal będzie w niekorzystnym układzie z Jowiszem co wpłynie na życie intymne. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo zrozumieć należy wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz, który zazwyczaj dostarcza szczęście Rybie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak dobry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rybie teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. Zwróć uwagę by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętaj że, płyny zasadniczo działają w znacznym stopniu na Twoje samopoczucie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz w koniunkcji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Nie siedź wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na długą wycieczkę w góry. Złym omenem może być pęk kluczy na zdjęciu u osoby, którą lubisz. ...
więcej i więcej »

stopka