horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Niedługo zaistnieje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają możliwość realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie raczej poniedziałek. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku.

Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na aktywną przechadzkę nad wodę. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor biały, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. Spotęgowane wpływanie na Rybę planety Mars oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia.

Rybie szczególnie będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i małym zmianom celów. Możesz spodziewać się niespodziewanej wizyty bliskiego z zagranicy.

W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość czasu spędzać w pracy. W myślach Ryby narodzą się świeże idee zarobkowe. Uważaj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętając że, napoje od czasu do czasu działają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Dobrym sygnałem może okazać się szklanka wina na stole u umundurowanego człowieka.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Księżyc nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Na weekend postaraj się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zbliżający się tydzień, przyniesie Bykowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Masz sporą nadzieję odszukać ważny, poszukiwany kawałek do delikatnej mandali którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. W poniedziałek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak Rozmyślasz się tak długo, że znajomi nie umieją ci pomóc. Na weekend naucz się rozsądnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Lew Doświadczysz, że przez wsparcie kolegów nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że spełnienie zamiarów może okazać się mocno opóźnione. ... więcej i więcej »

Panna Masz minimalną szansę znaleźć pojedynczy, brakujący element do delikatnej mandali którą stanowi twoje życie. Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z innego miasta. ... więcej i więcej »

Waga Słońce ułoży się w takim układzie do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieco ułatwione. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 1 0. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem okaże się pęk kluczy w kieszeni znajomego. Zanotuj sobie aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Opatrzność być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Strzelec Saturn w kombinacji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, lepiej idź na aktywną przechadzkę do lasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Staranność i sumienność osób spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. W najbliższych dniach postaraj się uczciwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wola przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe wyzwania. Plany będą działy się w szybkim tempie, jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz właśnie sposobność podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz także układy z przyjaciółmi. W środę nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. O Rybie, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Oczekuj przyjemnej zmiany ze strony bliskiego z zagranicy. Najbliższy czas w pracy Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień stanie się dla Ryby wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Spotka Rybę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo ogarnąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku. Przychodzi okres, by rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać własne przekonania. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdy mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. Choćby w ostatnich dniach trapiły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest wykonywanie dużych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na sport. ...
więcej i więcej »

stopka