horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to znakomity okres na takie decyzje.

Dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Rybie wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Ryby przekona się, iż przy pomocy rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Nie zapomnij! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Pluton, który przeważnie dostarcza powodzenie Rybie, w zbliżającym się czasie nie będzie tak łaskawy, bądź gotowy spore rozczarowanie.

Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Przekonasz się, iż dzięki pomocy przyjaciół nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku.

O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Mars nie pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Pozytywnym sygnałem może okazać się szklanka wina w mieszkaniu osoby, którą lubisz.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W niedzielę rano układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania w tym czasie. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na grejpfruty, one mogą pozbawić Cię energii. Niedługo zaistnieje w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na nowe przygody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wspólne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zwiększone szansę na sukces. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą pozbawić Cię mocy. Dla Ryby nadchodzący czas to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Samotne osoby spod znaku Ryby w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na poziomki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż przy pomocy rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Sobota to właściwy czas do indywidualnych wycieczek podczas których możesz odpocząć. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czerwony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

stopka