horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. O Rybie, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy.

W zbliżającym się czasie nie jest wskazane rozpoczynanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na sport. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Piątek to odpowiedni okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć.

Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej środa. Jeżeli sami się cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Tydzień w pracy Ryby, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności.

Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym zmianom celów. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że dzięki pomocy kolegów nie mają spraw niemożliwych do załatwienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Waga W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Słońce pomaga w załatwianiu spraw osobistych. Wiarygodna postać w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Sobota to dobry okres do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Finansowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. Masz minimalną szansę odnaleźć pojedynczy, pasujący element do ciekawej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne. Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć głośno wyrażać swoje emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Słońce znajdzie się w takim układzie względem Merkurego że zrealizowanie postanowień okaże się nieznacznie opóźnione. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na poziomki, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. O Rybie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 22. Ryby mają na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ...
więcej i więcej »

stopka