horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. Działasz tak długo, że znajomi nie mogą cię zrozumieć.

Poczujesz, że przez pomoc układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W zbliżającym się okresie nie polecane jest wykonywanie dużych projektów, lepiej przeznaczyć wolny czas na sport. Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Dla Ryby nadchodzący czas to okres spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Gwiazdozbiór Ryby chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na życie zawodowe.

Jeśli marzysz o własnym biznesie, to właśnie jest na to świetny etap na takie decyzje. Wzajemne oddziaływanie na Rybę planety Mars i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Jowisz nie sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Ryby najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Jowisz w kompozycji z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Znajoma postać w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć przyjaźni odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Pozycja centralna Merkurego w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyzwania. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i małym modyfikacjom celów. Ryby mają zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie podzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. Uważaj by pić nieco mniej wody, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

stopka