horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na aktywną przechadzkę w góry.

Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Pluton zapowiada zwiększone szansę na sukces. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego etapu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. Nadchodzi dzień, by zacząć inaczej pokazywać własne myśli. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

Pewna osoba w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić tej znajomości pomóż jej. Masz właśnie perspektywę podreperować nie tylko własne nastawienie, lecz także układy z rodziną. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 3 0.

Konstelacja Ryby chwilowo będzie w ciekawym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy rodziny. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważnym sygnałem może być portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Niedługo narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takowe decyzje. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Pij inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 33. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom planów. Znajoma persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Ryby Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja ocena ludzi jest niepoprawna. O ile marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to wspaniały etap na tego typu wyzwania. Wzajemne oddziaływanie na Rybę planety Mars oraz Merkury oznacza zwiększone szansę na sukces. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotęgowane działanie na Rybę planety Mars oraz Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Pluton, który zazwyczaj dostarcza szczęście Rybie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozgoryczenie. Choćby niedawno gnębiły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W środę nieznajomy zepsuje Ci , ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Niebawem przydarzy Ci się ważna wyprawa, na której pojmiesz, iż Twoja opinia ludzi jest niepoprawna. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W umyśle Ryby pojawią się świeże koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji. Poczujesz, iż dzięki pomocy kolegów nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. Przyszły tydzień dla Ryby to start niepowtarzalnego okresu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

stopka