horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. Nie przesiaduj do późna przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na krótką przechadzkę nad wodę.

Pozycja centralna Urana w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. Pewna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Niedobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot na stole u przyjaciółki.

Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Pij nieco mniej wina, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu działają niematerialnie na Twój spokój wewnętrzny. Konstelacja Ryby krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie codzienne.

Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Za parę dni czeka Cię umysłowa wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka ludzi będzie nieprawdziwa. tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, toteż zwróć uwagę na ananasy, ponieważ mogą pozbawić Cię mocy. Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. Przyszły tydzień dla Ryby to start nowego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy i informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 58. Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już teraz da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli sami się nie szanujemy oczekujmy od znajomych pomocy. Sobota to odpowiedni okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotka Rybę teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko pojąć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania. W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niebawem awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty spotkania. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może czwartek. ...
więcej i więcej »

stopka