horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Ryby

Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. Finansowo najbliższe dni będą okresem straconych nadziei.

Masz małą szansę odnaleźć jeden, pasujący element do ciekawej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. O ile fantazjujesz o własnej firmie, to jest to doskonały etap na takie działania. Mars, który systematycznie przynosi pomyślność Rybie, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie.

Osoby nie będące w związku spod znaku Ryby w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów.

Znajoma postać w niedługim czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni pomóż tej osobie. Gwiazdozbiór Ryby nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Merkurym co wpłynie na sprawy zawodowe. Zanotuj sobie by do czwartku zrealizować wszelkie znaczące sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci troski, które doznałeś w ostatnim czasie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz dużym modyfikacjom planów. Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem mają możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Spotęgowane oddziaływanie na Rybę planety Neptun i Merkury zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ważnym znakiem może być pęk kluczy w szufladzie osoby, którą lubisz. O Rybie, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Jowisz w zestawieniu z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Ryby zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo dużo spraw związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie siedź do późna przed laptopem, lepiej idź na krótką przechadzkę do lasu. Niedobrym znakiem okaże się szklanka wina w samochodzie dziecka. Spotęgowane wpływanie na Rybę planety Mars oraz Saturn zapowiada zwiększone szansę na sukces. ...
więcej i więcej »

stopka