horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Ryby

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Gwiazdy pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie majątku. Masz nikłą szansę odnaleźć pojedynczy, pasujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoje życie. Jeśli myślisz o kupnie domu, to jest to genialny etap na takowe decyzje.

W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz niebawem awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty podróży. Niedługo przydarzy Ci się krótka podróż, dzięki której pojmiesz, że Twoja ocena osób jest właściwa.

Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego najbliższy tydzień, da Rybie długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Ryby przekona się, iż z pomocą znajomych nie mają kwestii niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Saturna masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 5 0.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Waga W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najlepsza liczba w tym tygodniu to 76. Oczekuje na Rybę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo ogarnąć należy wziąć pod uwagę uczucia. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Znajoma postać w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Dla Ryby najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na morele, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Ryby zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Rybie niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wzajemne działanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Jeżeli marzysz o kupnie domu, aktualnie jest to świetny okres na wiążące wyzwania. Nadejdzie wkrótce dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać swoje emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

stopka