horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Ryby

Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały.

Niedługo przydarzy Ci się długa wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół jest fałszywa. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na krótką przechadzkę w teren.

W najbliższych dniach postaraj się rozsądnie dzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Słońce znajdzie się w takim układzie do Saturna że wykonanie postanowień okaże się nieznacznie przyspieszone. Ryby mają w tym tygodniu obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych.

Masz małą szansę odszukać ważny, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoje życie. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Ryby zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Saturn, który systematycznie przynosi szczęście Rybie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy spore rozgoryczenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Konstelacja Ryby nadal będzie w niekorzystnym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W najbliższym okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny okres na takie wyzwania. Dla Ryby ten tydzień to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem mają szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Na weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem straconym. Przyszedł okres, żeby rozpocząć inaczej wyrażać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień sprzyja zmianom w życiu i ostrożnym zmianom planów. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie na pewno czwartek. ...
więcej i więcej »

stopka