horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Ryby

Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Nie siedź całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na szybką wędrówkę nad wodę.

Wolne kobiety spod znaku Ryby w najbliższym czasie będą miały sposobność na poznanie drugiej połówki na długie lata. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Uczuciowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju.

Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Słońce ułoży się w takim układzie do Neptuna że wykonanie zamiarów może okazać się nieco ułatwione. Zmieniasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą cię zrozumieć.

Zmiany będą przebiegać w gwałtownym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. Zapamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może wkrótce wynagrodzi Ci troski, które doznałeś w poprzednich dniach . Dla Ryby najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważnym sygnałem może być portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Niedługo narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takowe decyzje. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Pij inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 33. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom planów. Znajoma persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Ryby Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie raczej poniedziałek. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny bo dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno czwartek. Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Piątek to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Dopilnuj by pić umiarkowane ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoje zachowanie. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Przygotuj się dobrze do weekendu, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. ...
więcej i więcej »

stopka