horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Ryby

Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Ryby mają na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Oczekuje na Rybę teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na dotychczasowe przekonania. Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 84.

Pamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. Dla Ryby najbliższy czas będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać.

Masz teraz sposobność podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale też więzi z bliskimi. Jowisz, który często przynosi szczęście Rybie, w najbliższym czasie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. W środę nieznajomy zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. W najbliższym czasie będzie miała miejsce fizyczna podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa. Pozycja centralna Jowisza w znaku Ryby która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Oczekuje na Rybę głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć należy zaangażować emocje. O Rybie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Nadchodzi czas, by zacząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zapamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Znaki na niebie oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Ryby zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Znajoma postać w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej pomóż jej. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj znajomości, ponieważ niedługo mogą być przydatne. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ...
więcej i więcej »

stopka