horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Raka

Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. Uważaj by pić nieco mniej wina, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu działają bezpośrednio na Twoje zachowanie.

Masz jedyną sposobność uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz też znajomości z rodziną. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Przygotuj się starannie na wypoczynek, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną do kina.

Pluton nie sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem środa.

Przyszły tydzień dla Ryby to start jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz informacji. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Marsa że zrealizowanie postanowień okaże się nieznacznie opóźnione. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż sporo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W wtorek znajomy zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Konstelacja Ryby ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie rodziny. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najbliższy czas w pracy Ryby, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy tydzień będzie dla Ryby wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Tydzień sprzyja zakupom oraz dużym zmianom planów. Pozycja centralna Jowisza w znaku Ryby która niedawno miała miejsce już za kilka dni da się odczuć słabym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą ci pomóc. Masz nikłą nadzieję znaleźć jeden, pasujący element do skomplikowanej mandali którą stanowi twój własny świat. Jeżeli niedawno dosięgły Ciebie różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rybie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. Ryby mają zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

stopka