horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Raka

Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Oczekuje na Rybę teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko pojąć należy wziąć pod uwagę emocje.

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne zadania które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Ryby wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Rybie wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Staraj się pić nieco więcej wina, pamiętaj że, napoje w pewnym stopniu wpływają mocno na Twój organizm. Konstelacja Ryby krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Merkurym co wpłynie na sprawy codzienne. Single spod znaku Ryby w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na zawsze.

Pluton sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Pozycja centralna Neptuna w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, da Rybie wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Ryby poczuje, iż przy pomocy rodziny nie mają marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie cele.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Waga W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedobrym znakiem będzie szklanka wina w kieszeni osoby, której nie lubisz. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja ocena przyjaciół jest fałszywa. Rybie szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej poniedziałek. Rybie niespodziewane będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w układzie wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Nadchodzi czas, żeby rozpocząć inaczej wyrażać własne przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Mars pomaga w załatwianiu spraw osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Oczekuje na Rybę przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć należy zdecydować się na emocje. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka