horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Raka

Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Cię różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Nadchodzący czas w firmie Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień będzie dla Ryby wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Dopilnuj by pić nieco mniej mleka, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu mają wpływ niematerialnie na Twój spokój wewnętrzny.

Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem mają możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Skończ przywoływać dawne zdarzenia, natomiast zauważ przyszłość, oraz podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów osobistych.

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego. Tydzień nie sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Rybie raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wiele znaczącym znakiem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. O Rybie, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej piątek. Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Rybie niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Przyszły tydzień dla Ryby to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości oraz informacji. Masz pewną szansę odnaleźć pojedynczy, brakujący element do pięknej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Pozycja centralna Wenus w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już teraz da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

stopka