horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Raka

Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. Dzięki pozytywnemu układowi Urana zbliżający się tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby poczuje, iż przy pomocy rodziny nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele.

nadchodzącym tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty zawodowe. O Rybie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na poziomki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych.

Ten tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 51. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i ostrożnym modyfikacjom zamiarów.

Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Dla Ryby ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Konstelacja Ryby chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na życie rodziny.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważnym sygnałem może być portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Niedługo narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takowe decyzje. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Pij inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 33. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom planów. Znajoma persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Ryby Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Ryby przekona się, że przy pomocy znajomych nie mają pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie umieją cię zrozumieć. W środę nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. Wzajemne działanie na Rybę planety Neptun oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Masz jedyną sposobność poprawić nie jedynie własne nastawienie, lecz też kontakty z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Ryby nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Zaprzestań roztrząsać przeszłość, a doceń to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Skończ rozgrzebywać to co było, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i dbaj o układy, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na zachowanie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na czereśnie, one mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Wkrótce pojawi się w Tobie chęć przemian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. ...
więcej i więcej »

stopka