horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Raka

Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Saturn, który często dostarcza dobrą passę Rybie, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie.

Jeśli myślisz o własnej firmie, to właśnie jest to znakomity etap na tego typu postanowienia. Nadchodzi dzień, by zacząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Dla Ryby najbliższy czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Tydzień w firmie Ryby, stanie się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień okaże się dla Ryby wielce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Spodziewaj się niespodziewanej zmiany ze strony gościa z innego miasta.

Niedługo pojawi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. Zakończ analizować dawne zdarzenia, natomiast dojrzyj teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. Poczujesz, że dzięki wsparciu kolegów nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek możliwe są ciekawe oferty wyjazdu. O ile fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest na to doskonały okres na takie wyzwania. Egzaltacja Plutona w znaku Ryby która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na porzeczki, one mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 63. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor pomarańczowy, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Rybie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Pamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie ważne formalności. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, które doznałeś w poprzednim tygodniu. Pij rozsądne ilości kawy, pamiętając że, płyny czasami działają efektywnie na Twoje przepływy energetyczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości soków, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Wolne kobiety spod znaku Ryby w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na długie lata. ...
więcej i więcej »

stopka