horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Panny

W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Niebawem przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa.

Spodziewaj się ciekawej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozycja centralna Jowisza w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już wkrótce da o sobie znać negatywnym oddziaływaniem. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią ci pomóc.

Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i informacji. Neptun nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Dla Ryby najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Ryby narodzą się nowe idee finansowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Gwiazdozbiór Ryby chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Wenus, który przeważnie przynosi pomyślność Rybie, w najbliższym okresie nie będzie tak dobry, czeka Cię spore rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz sporą szansę znaleźć ważny, brakujący kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. W nadchodzącym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Finansowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Skończ roztrząsać minione czasy, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być przydatne. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na grejpfruty, te owoce mogą dać Ci dużo energii. ...
więcej i więcej »

stopka