horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Panny

Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. Egzaltacja Merkurego w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć słabym działaniem.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. W niedzielę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym dniu. Czeka na Rybę przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć powinno się zdecydować się na chłodne kalkulacje.

Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Oczekuj trudnej zmiany ze strony gościa z innego miasta.

W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. Saturn w układzie z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 11.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Waga W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Samotne osoby spod znaku Ryby w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na całe życie. Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na koncert. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Ryby nie zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych roszad. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na spacer. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O ile myślisz o stałym związku, aktualnie jest na to świetny okres na takowe postanowienia. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć teraz uwagę na pomarańcze, one mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się szybko na sobotę, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Jowisz w kompozycji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

stopka