horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Panny

Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odetchnąć od codzienności.

Dopilnuj by pić mniej herbaty, pamiętając że, płyny od czasu do czasu działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Dla Ryby nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem.

Księżyc ułoży się w takim układzie do Neptuna że wykonanie planów może okazać się mocno opóźnione. Rybie nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek nowego etapu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz doświadczeń.

Ryby mają zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Zanotuj sobie aby do niedzieli wykonać wszelkie ważne kwestie. Opatrzność przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić ci sporo energii.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom planów. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie raczej poniedziałek. W czwartek rano Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wiele znaczącym znakiem okaże się stara książka w kieszeni członka rodziny. Jeśli marzysz o kupnie domu, to właśnie jest na to doskonały etap na takowe decyzje. Tydzień w pracy Ryby, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień będzie dla Ryby wielce pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dobrym znakiem okaże się zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Masz małą nadzieję zobaczyć istotny, brakujący kawałek do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja rodzina. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wiarygodna postać w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów jej. Jeżeli marzysz o stałym związku, to właśnie jest to idealny etap na tego typu wyzwania. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ...
więcej i więcej »

stopka