horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Panny

W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Ryby mają nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Najbliższy czas w pracy Ryby, okaże się okresem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Ryby wielce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie na pewno środa.

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na pomidory, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Księżyc pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Ryby nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno spodziewanych roszad.

Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości kawy, pamiętając że, napoje zasadniczo mają wpływ znacząco na Twoje samopoczucie. W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Ryby mają na początku tego tygodnia obserwować bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważnym sygnałem może być portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Niedługo narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takowe decyzje. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Pij inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 33. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom planów. Znajoma persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Ryby Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spodziewaj się niemiłej przygody ze strony członka rodziny z innego miasta. Jeżeli sami się szanujemy spodziewajmy się od znajomych szacunku. Zwróć uwagę by pić więcej alkoholu, pamiętaj że, napoje czasami mają wpływ niematerialnie na Twoje samopoczucie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Ryby zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych roszad. Wzajemne działanie na Rybę planety Mars i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością piątek. Rybie nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 32. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień sprzyja zakupom oraz dużym modyfikacjom zamiarów. Jowisz, który częstokroć dostarcza pomyślność Rybie, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że zrealizowanie planów okaże się nieznacznie przyspieszone. ...
więcej i więcej »

stopka