horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Panny

Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Dla Ryby ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać.

Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Saturn w koniunkcji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Znajoma kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz stracić znajomości pomóż jej. Single spod znaku Ryby w nadchodzącym tygodniu będą miały sposobność na znalezienie partnera na całe życie.

okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę wydumasz ekspresowo awansować. W piątek sposobne są interesujące oferty zawodowe. Masz obecnie możliwość podreperować nie tylko własne nastawienie, ale także znajomości z bliskimi. Doświadczysz, że przez wsparcie najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyszedł dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać swoje emocje. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować wolny termin na sport. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Nie siedź godzinami przed komputerem, zamiast tego udaj się na szybką wędrówkę po lesie. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Przekonasz się, że przez wsparcie rodziców nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Za parę dni czeka Cię umysłowa wyprawa, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja krytyka osób jest właściwa. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz niebawem awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. ...
więcej i więcej »

stopka